משרדים

מרכז עזריאלי תל אביב

מלון קראון פלאזה תל אביב סיטי סנטר
מלון העסקים, קראון פלאזה תל אביב סיטי סנטר, השוכן במגדל המרובע מציג את כל יתרונות העיר: האווירה, החוויה האורבנית, הגישה העסקית ומעל הכל הסטנדרטים הבינלאומיים של העיר תל אביב. המלון מקנה אירוח של מחלקה ראשונה שטרם נראה כמותו בארץ. החל משירות אקסקלוסיבי ברמה גבוהה, נוחות מפנקת בכל פינה וכלה באווירה קוסמופוליטית עדכנית.

לובי המלון מאובזר במסכי פלזמה המאפשרים עדכון שוטף של לוח המראות ונחיתות של נתב"ג וכמו כן במועדי רכבת ישראל מתחנת השלום לאורכה ולרוחבה של ישראל. 

בטרקלין העסקים הגבוה ביותר בעיר, במרומי הקומה ה-20, ישנו מזנון מעוצב המציע מבחר מרשים של מנות ושפע של פירות ומיצים סחוטים.

מסעדת השף המפורסמת של המלון, The 11th floor הנמצאת בקומה ה-11, המעוצבת בסגנון היי-טקי קליל ונקי, מציעה מזנון מהודר עם ארוחות בוקר יצירתיות, ארוחות צהריים לפי תפריט עסקי לדיירי משרדי המגדלים ולחובבי ארוחות גורמה.

בנוסף, הבר The 11th Floor Sushi Bar, של המלון השוכן לצד המסעדה, מציע תפריט ייחודי של בר יפני, לצד תצוגה מרשימה של בר משקאות.

כל אלה ועוד הפכו את קראון פלאזה תל אביב סיטי סנטר לבחירה המועדפת של אנשי עסקים, זוגות המבלים בעיר וכמובן זוגות החוגגים את ליל כלולותיהם.

לאתר המלון: http://www.h-i.co.il